Отримання електронного пенсійного посвідчення та втребування пенсійної справи

Катерина Кузьменко

Доброго дня! Я, Лобасок Людмила Михайлівна, є внутрішньо переміщеною особою. Отримувала пенсію у місті Маріуполь Донецької області. 10.07.2021 року через сайт пенсійного фонду мною подано заяву на виготовленя електронного пенсійного посвідчення до Головного Управління ПФУ у Київській області. Заяву згідно з даними у особистому кабінеті користувача прийнято до розгляду та зареєстровано за № 171.
В кінці липня я оформила довідку внутрішньо переміщеної особи , яка проживає у місті Українка Київської області. 29.07.2021 мною, за новим місце проживання подано заяву до місцевого пенсійного фонду про витребування пенсійної справи з міста Маріуполь.
Прошу Вас роз'яснити, які строки розгляду заяв про витребування пенсійної справи та заяви на виготовлення ЕПП передбачено законодавством. І чи буде розглянуто мою заяву на видачу ЕПП в Київській області , якщо я звернулася із запитом про витребування пенсійної справи пізніше.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

З повагою,

Лобасок Людмила

Пенсійний фонд України

Зареєстровано 02.08.2021 09:00:45, реєстраційний №899/11

Пенсійний фонд України

2 Attachments

[ Email has no body, please see attachments ]