Отримання громадянства України

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У жовтні 2019 року я звернулась до Управління ДМС у Запорізькій області (далі - Управління) із Заявою про надання громадянства України.

Після майже півторарічного очікування та регулярних звернень до Управління, протягом більш ніж 1,5 років я отримувала відповідь про те, що мої документи розглядаються.

03.08.2021 року, після багатомісячних очікувань (більш ніж півтора року) я вирішила письмово звернутись до Державної міграціної служби України (далі - ДМС) із запитом про те, на якому етапі перебуває розгляд моєї справи та де вона знаходиться.

09.08.2021 року я отримала відповідь про те, що 02.08.2021 року (тобто за один день до надіслання мною запиту) - документи були передані на розгляд Комісії при Президентові України з питань громадянства.

Отже, оскільки вже минуло вже майже два роки з дати подачі мною Заяви про надання громадянства України, а й до сих пір питання не вирішено, на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу:

1. Повідомити дату отримання від ДМС справи про надання громадянства України Дмитрієвої (дівоча фамілія - Киселева) Наталії Миколаїівни, 04.05.1989 р.н., Реєстраційний номер облікової картки платника податків - 3263110420 (далі - Справа).
2. Повідомити стан розгляду вказаної в п. 1 Справи про надання громадянства.
3. Строк розгляду вказаної в п.1 Справи про надання громадянства.

Управління доступу до публічної інформації, Офіс Президента України

1 Attachment