Освоєння субвенції на НУШ Управлінням освіти Краматорської міської ради

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки перших класів відкривається в цьому році в місті і скільки з них буде профінансовано відповідно до вимог НУШ?
2. Скільки коштів (у грн) отримав бюджет Управління освіти Краматорської міської ради з субвенції на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” (згідно з постановою Кабміну від 04 квітня 2018 р. № 237)?
2. У якому обсязі (у грн) міський бюджет дофінансовує забезпечення загальної середньої освіти “Нова українська школа”?
3. Скільки коштів загалом за кожним пунктом (у грн) спрямовано: а) на закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів, б) на закупівлю меблів для початкової школи, в) на закупівлю комп’ютерного та мультимедійного обладнання для початкових класів? На які суми і за якими пунктами вже проведено закупівлі, у які терміни плануються подальші закупівлі?
4. Скільки коштів (у грн) на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти “Нова українська школа” спрямовано (проведено закупівлі та плануються, у які терміни) до кожної школи міста (зазначте суми для кожної школи) у порівнянні із запитами кожної школи міста?

З повагою,

Олена Шаля

Краматорський міськвиконком

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Приймальня УО, Краматорський міськвиконком

1 Attachment

--
Управління освіти Краматорської міської ради