Освітлення пішохідних переходів на автомобільній дорозі М-05

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Коли було введено в експлуатацію автономне освітлення наземних пішохідних переходів із застосуванням сонячних панелей на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-05 "Київ - Одеса" по об'єктах: км 386 - с.Воробіївка; км 388 - с.Новоєлизаветівка; км 398 - с.Знам'янка; км 401 - с.Радісне; км 315 - с.Іванівка; км 317 - с.Демидівка; км 326 - с.Козачий Яр; км 358 - смт.Ширяєво (дату зазначити у форматі: день, місяць, рік щодо кожного об'єкту)?

2. Який заявлений виробником строк роботи ламп, що застосовуються на вказаних об'єктах та використовуються для освітлення зазначених пішохідних переходів (зазначити, протягом скількох років (року) виробник заявляє їх використання по кожному вказаному вище об'єкту)?

3. Який гарантийний термін використання ламп, що застосовуються на вказаних об'єктах та використовуються для освітлення зазначених пішохідних переходів (зазначити, протягом скількох років (року) діє гарантія по кожному вказаному вище об'єкту з посиланням на серію (номер) та дату видачі гарантійного талона чи іншого документа, який підтверджує гарантійні зобов'язання виробника /підрядника)?

4. Хто є виробником ламп по вказаних об'єктах (вказати повне найменування виробника)?

5. Хто є підрядником, виконавшим роботи по встановленню вказаних об'єктів, у т. ч. ламп освітлення (вказати повне найменування підрядника)?

6. Хто є замовником робіт по встановленню вказаних об'єктів, у т. ч. ламп освітлення (вказати повне найменування замовника)?

7. Хто виконував авторський та технічний нагляд за виконанням вказаних робіт (вказати повне найменування чи П.І.Б. суб'єкта, що виконував зазначені функції із зазначенням реквізитів відповідних сертифікатів, що надають право виконувати авторський чи технічний нагляд)?

8. Яка кінцева вартість вказаних об'єктів із зазначенням окремо вартості ламп, що встановлені на цих об'єктах (вказати суму в грн. щодо кожного об'єкта, а також джерело коштів - місцевий чи державний бюджет, кошти міжнародних фінансових організацій, кошти приватного сектору, благодійна допомога тощо)?

9. З якої дати освітлення на вказаних об'єктів не працює (зазначити дату у форматі: день, місяць, рік)?

10. Які конкретні дії вживаються з метою поновлення роботи освітлення на вказаних об'єктах (вказати, чи надсилалися підряднику вимоги щодо усунення недоліків, чи подавалися позови до судових органів з вимогою до підрядника усунути вказані недоліки, чи передбачено заміну ламп на вказаних об'єктах за рахунок державного чи місцевого бюджету і скільки це буде коштувати тощо)?

11. Коли освітлення на вказаних об'єктах почне працювати знову (вказати дату у форматі: день, місяць, рік)?

З повагою,

Петро Мрак

Супруненко Світлана, Міністерство інфраструктури України

1 Attachment

З повагою, Супруненко Світлана.

 

МІНІНФРАСТРУКТУРИ

ДЕПАРТАМЕНТ СТРАТЕГІЧНОГО РОЗВИТКУ ДОРОЖНЬОГО РИНКУ ТА АВТОМОБІЛЬНИХ
ПЕРЕВЕЗЕНЬ​

 т. 351-41-86