Освітлення міської новорічної ялинки на площі Героїв Майдану

Денис Давидов

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- кошторис освітлення міської новорічної ялинки та новорічних декорацій на прилеглих спорудах на площі Героїв Майдану;
- розрахункову кількість споживання електроенергії вказаного об'єкту;
- джерела фінансування споживання електроенергії новорічної ілюмінації, що входить до комплексу "Центральна міська ялинка" (сама ялинка, каток, освітлення прилеглої території та ілюмінація на прилеглих будівлях);
- причину невиконання розпорядження Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка від 19.12.2014 про "максимальне зменшення споживання електроенергії, зокрема, «припинити освітлювати реклами, державні будівлі». «В той момент, коли вся країна знаходиться в тьмі, у нас по окремих регіонах світлові феєрверки. Це є неприпустимим» (http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish...)

З повагою,

Денис Давидов

Гречанова Таїсія залишив коментар ()

С нетерпением жду ответа, т.к. запитано все от днепрометростроя, стратегического предприятия в Днепропетровске. Где на данный момент большие долги по выплате з/п рабочими, платежей перед коммунальными предприятиями. Из-за огромного потребления елки, катка, сцены, выключен свет на некоторых участках метростроя.

Дніпровська міська рада

1 Attachment

Здравствуйте, Денис.

--
С уважением,
Vidkryta-vlada mailto:[dnipro2 request email]