Освіта державного службовця

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно з частиною другою статті 5 Закону України «Про доступ до публічної інфомрації» не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.

Відтак, за визначенням п. 5.8 Постанови пленуму ВАСУ, у разі, якщо до посади, пов’язаної з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, встановлені кваліфікаційні чи інші обов’язкові для займання цієї посади вимоги, такі як освіта, досвід роботи, знання іноземної мови, відсутність судимості тощо, така інформація не є конфіденційною.

Тому, прошу надати інформацію про освіту працівників (кожного, керівника та спеціалістів) департаменту міського господарства УМР.

З повагою,

Andrianna

Ужгородська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]

Доброго дня!

Прошу надати інформацію про освіту (СПЕЦІАЛЬНІСТЬ) працівників (керівника та спеціалістів) департаменту міського господарства УМР.

З повагою,

Andrianna

Ужгородська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]