Освіта 2015, Центральний(Кіровський) район

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Лілія, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) Про закупівлі шкіл та дитячих садочків (по кожній школі та садочку окремо) за весь 2015р., з найменуванням товару чи послуги, код та назву постачальника;
2) Про надані послуги шкіл та дитячих садочків (по кожній школі та садочку окремо) за весь 2015р.(включно з продуктами та послугами харчування), з найменуванням послуги, код та назву постачальника.

Мною була переглянута раніше дозапитувана подібна інформація через Дніпропетровську міську раду Від: Діденко Лілія, 31 січня 2016.
Звертаю увагу, що відповідь була неповною, згідно ст.22(2) закону про доступ до публічної інформації Ваше посилання на отримання інформації з інших джерел або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації (конкретно було вказано сайт e-data.gov.ua).

Інформацію можна подати в зручному для вас вигляді. Згідно
за ст.10(1) закону про доступ до публічної інформації, подати в
форматі відкритих данних. Тобто достатньо надати файли .xls

З повагою, Лілія

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти