Острівець безпеки Чорновола / Варшавська. Львів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

22.07.2020 на адресу управління Патрульної поліції Львівської області надійшло звернення директора ЛКП «Інститут просторового розвитку» щодо погодження схеми організації дорожнього руху на перехресті вул. Варшавської та пр. В. Чорновола у м. Львові. За результатами розгляду звернення 03.08.2020 надіслано директору ЛКП «Інститут просторового розвитку» надіслано офіційний лист, де вказано, що надана схема організації дорожнього руху на перехресті вул. Варшавської та пр. В. Чорновола у м. Львові не відповідає чинним вимогам нормативно-правових документів з безпеки дорожнього руху, відтак не може бути узгоджена Управлінням.
13.08.2020 на адресу управління повторно надійшло звернення в.о. директора ЛКП «Інститут просторового розвитку» щодо погодження схеми організації дорожнього руху на перехресті вул. Варшавської та пр. В. Чорновола у м. Львові.

Враховуючи вище викладене прошу надати інформацію на якій стадії знаходиться розгляд звернення в.о. директора ЛКП «Інститут просторового розвитку» щодо погодження схеми організації дорожнього руху на перехресті вул. Варшавської та пр. В. Чорновола у м. Львові від 13.08.2020р.

З повагою,

Остап

Відділ організації доступу до публічної інформації, Міністерство внутрішніх справ України

1 Attachment

УПП у Львівській області,

1 Attachment