Особи з I та II групою інвалідності (також Інваліди внаслідок війни (АТО / ООС).

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Корнієнко Ілля, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Корнієнко Ілля

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Щодо забезпечення людей з інвалідністю (I та II груп), зокрема людей які мають статус інваліда війни, внаслідок погіршення стану здоров'я.

А саме, на що мають повне законне право дані групи населення, не дискримінуючи їх, на що вони мають мають повне законне право у використанні своїх пільг.

В аспектах законодавчого творення, тобто, які пільги мають дані особи зі своєю проблемою, але маючи статус як інваліда I та II групи, так і інваліда війни.

Зокрема на яких законних підставах (посилаючись на ''Закон України про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні'' ) особи із даним соціальним статусом мають право на медичне та соціальне забезпечення від держави.

Зокрема прохання, щодо надання інформації, сприводу осіб з I або
II групою інвалідністю, внаслідок хвороби - цукровий діабет, тип I, важка форма.

З повагою,

Корнієнко Ілля

Mail Delivery System,

Не вдалося доставити листа розпоряднику. Можливо, ця адреса вже недійсна, в розпорядника переповнена пошта або вони відмовляються отримувати листи з Доступа. Ви можете спробувати написати їм з власної пошти