Осбб

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Владимир, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
По проспекту Слобожанському, 60, м. Дніпро знаходиться багатоквартирний будинок, управління яким здійснюється Об’єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Добробут12-60» (далі-ОСББ «Добробут 12-60»). У будинку є нежитлове допоміжне приміщення (підвал) загальною площею 483,6 кв.м., в якому знаходяться електричне, сантехнічне, опалювальне обладнання, що забезпечує функціонування будинку.
В даний час, вказане допоміжне приміщення (підвал будинку), використовується Департаментом житлового господарства Дніпровської міської ради, з ціллю здачі в оренду приміщення третім особам, що суперечить нормам діючого законодавства, а саме п.2, п.6 ст.1 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку»:
«…п.2. допоміжні приміщення багатоквартирного будинку - приміщення, призначені для забезпечення експлуатації будинку та побутового обслуговування його мешканців (колясочні, комори, сміттєкамери, горища, підвали, шахти і машинні відділення ліфтів, вентиляційні камери та інші підсобні і технічні приміщення);
… п.6.спільне майно багатоквартирного будинку - приміщення загального користування (у тому числі допоміжні), несучі, огороджувальні та несуче-огороджувальні конструкції будинку, механічне, електричне, сантехнічне та інше обладнання всередині або за межами будинку, яке обслуговує більше одного житлового або нежитлового приміщення, а також будівлі і споруди, які призначені для задоволення потреб співвласників багатоквартирного будинку та розташовані на прибудинковій території, а також права на земельну ділянку, на якій розташовані багатоквартирний будинок і належні до нього будівлі та споруди і його прибудинкова територія».
Вказане нежитлове допоміжне приміщення (підвал), загальною площею 483,6 кв.м., виходячи з норм Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», відповідно до п.1 ст. 5 «Спільне майно багатоквартирного будинку є спільною сумісною власністю співвласників», являється спільним сумісним майном багатоквартирного будинку, але фактично ОСББ «Добробут 12-60» не має змоги використовувати дане приміщення за його цільовим призначенням, з вище описаних причин.
У зв’язку з чим, прошу Вас надати роз’яснення, стосовно законності використання допоміжного приміщення (підвал будинку) загальною площею 483,6 кв.м., яке розташоване у будинку за адресою м. Дніпро, проспект Слобожанський 60, Департаментом житлового господарства Дніпровської міської ради та надати копії відповідних документів, розпоряджень, рішень, якими регулюються дії Департаменту.
Відповідь на даний запит, прошу надати у письмовій формі та направити на мою адресу м. Дніпро, вул. Калинова, буд. 12, кв. 25.
Голова правління ОСББ «Добробут 12-60» Божко В.Ф.
Тел. 098-590-40-72

1 Attachment

 

 

Отправлено из приложения "[1]Почта" для Windows 10

 

[2][IMG] Без вирусов. [3]www.avast.com

References

Visible links
1. https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=...
2. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...
3. https://www.avast.com/sig-email?utm_medi...