Орендовані електромобілі

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

У рамках реалізації пілотного проекту із запровадження використання електромобілів у травні 2017 року Автопідприємство Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів за процедурою тендерної закупівлі через електронну систему публічних закупівель «Prozorro» взяло в оренду два автомобілі Nissan Leaf строком на 90 діб. Сума найму (оренди) двох автомобілів за 90 діб становить 148 410,00 гривень.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи прораховувалася економія від користування електромобілями для посадовців уряду?

2. Чи планує Кабмін збільшити кількість електромобілів для обслуговування високопосадовців?

З повагою,

Віталій Тараненко.

Publishinfo, Кабінет Міністрів України

В. ТАРАНЕНКУ
[FOI #23931 email]

Шановний пане Віталію!

На Ваш запит від 30.07.2017, що надійшов до Секретаріату Кабінету Міністрів електронною поштою, в межах компетенції повідомляємо.
За результатами економічного аналізу, що здійснювався під час експлуатації Автопідприємством Господарсько-фінансового департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів двох автомобілів Nissan Leaf, електромобілі у порівнянні з автомобілями, що використовують пальне, є більш економними.
Разом з тим, кошти на закупівлю електромобілів в бюджетних призначеннях на 2017 рік для Секретаріату Кабінету Міністрів не передбачені.
Також інформуємо, що відповідно до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 № 583 «Питання виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади» Секретаріат Кабінету Міністрів не є розпорядником інформації за запитами щодо інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

show quoted sections