Оренда/продаж майна ПАТ "БАНК ФОРУМ"

Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Прошу надати інформацію на підставі чого (договір оренди/купівлі-продажу) і на яких умовах, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб надав в оренду/продав, як розпорядник, майно ПАТ "БАНК ФОРУМ", а саме: відділення банку що знаходиться за адресою: Львівська обл, м. Червоноград, вул. Стуса,19

З повагою,

Володимир

Від: ФГВФО
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Електронне повідомлення

Фонд гарантування вкладів Володимир
фізичних осіб [[FOI #3448 email]]

від 02.02.2015 № 23-3110/15

Про результати розгляду електронного повідомлення

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) розглянув Ваше електронне повідомлення від 24 січня 2015 року, та в межах компетенції повідомляє наступне.
Відповідно до постанови Правління Національного банку України від 13.06.2014 № 355 «Про відкликання банківської ліцензії та ліквідацію Публічного акціонерного товариства «БАНК ФОРУМ», виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі - Фонд) прийнято рішення від 16.06.2014 № 49 про початок здійснення процедури ліквідації Публічного акціонерного товариства «БАНК ФОРУМ» (далі – Банк або ПАТ «БАНК ФОРУМ») та призначення уповноваженої особи Фонду на ліквідацію ПАТ «БАНК ФОРУМ» з 16.06.2014 по 16.06.2015 включно.
Згідно частини другої статті 46 Закону України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» (далі – Закон), з дня призначення уповноваженої особи Фонду припиняються всі повноваження органів управління банку (загальних зборів, спостережної ради і правління (ради директорів)) та органів контролю (ревізійної комісії та внутрішнього аудиту).
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до частини другої статті 51 Закону, з метою отримання доходу уповноважена особа Фонду має право укладати договори про передання окремого майна банку в строкове платне користування іншим особам до реалізації цього майна у встановленому порядку.
Умови на яких уповноважена особа Фонду має право укладати договори про передання окремого майна банку, носить службовий характер та не підлягає розголошенню.

Заступник директора-розпорядника А.Я.Оленчик
Левченко
333-35-68

show quoted sections

Посилання