Організаційне питання щодо відповідальності за життя та здоров'я дитини

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Наталья, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У зв’язку з тим, що адміністрація школи №214 Оболонського району м. Києва заборонила відпускати дітей з уроків по запискам від батьків, прошу надати відповідь як організаційно можна врегулювати дане питання. Раніше, до цього усного розпорядження, працювала така практика, що батьки писали записку на ім’я директора з проханням відпустити дитину з уроку, і прописувалася обов’язкова умова "... відповідальність за життя і здоров’я дитини беру на себе....Дата та підпис батьків"
Як треба зараз організувати процес щоб дитина без перешкод могла йти з останнього (восьмого уроку), до речі якщо у дитини вже є паспорт громадянина України.

З повагою,

Наталья

Від: Тараннік-Ткачук К.
Міністерство освіти і науки України

Посилання