Організація захисту персональних даних в МІУ

Наталія Зінченко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1. Перелік баз персональних даних, які обробляються в Міністерстві інфраструктури України
2. Електронні копії документів, які регламентують порядок захисту персональних даних в Міністерстві інфраструктури України (Положення, Порядок, Інструкції, План дій на випадок несанкціонованого доступу до персональних даних, зобов’язання про нерозголошення персональних даних тощо).
3. Інформацію про структурний підрозділ або відповідальну особу, що організовує роботу, пов’язану із захистом персональних даних при їх обробці в МІУ, електрону копію повідомлення Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини відповідно до Закону (ч.2 ст.24 ЗУ №2297-VI)

З повагою,

Наталія Зінченко

Від: Oleksandr Ozeran
Міністерство інфраструктури України

Шановна пані Наліє!

 

У додатку надсилаю відповідь на Ваш запит на інформацію від 25.05.2018.

Посилання

Наталія Зінченко

Доброго дня!
Де знаходяться особові справи та інша інформація про працівників МІУ в паперовій та електронній формі– хто володілець/розпорядник цих даних;

На сайті МІУ є електронне звернення, чи зберігається персональні дані осіб, що звертаються – хто володілець/розпорядник цих відомостей. Де є можливість ознайомитись з політикою конфіденційності.

Чи зберігається інформація про фізичних осіб – контрагентів МІУ.

Відповідно до Типового положення про уповноважений підрозділ (особу) з питань запобігання та виявлення корупції, затвердженого постановою КМУ від 4 вересня 2013 №706 «5. Уповноважений підрозділ відповідно до покладених на нього завдань:
7) веде облік працівників органу виконавчої влади, підприємства, установи та організації, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень» - Управління запобігання корупції, внутрішніх розслідувань та державного фінансового моніторингу МІУ веде облік на папері, заповнюючи кульковою ручкою? Чи є електрона база порушників.

З повагою,

Наталія Зінченко