Організація роботи в закладі освіти

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Працівники нашої школи залучені до проведення ЗНО. Абзацом 1 п. 18 Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання від 15.04.2015 р. № 222 (Порядок № 222) передбачено, що за працівниками, які залучені до проведення ЗНО, за основним місцем роботи зберігаються:
• місце роботи (посада);
• заробітна плата.
Тобто за дні, коли працівник залучений до проведення ЗНО, він отримає оплату, як і за інші робочі дні місяця. Водночас згідно з абз. 2 п. 18 Порядку № 222 за основним місцем роботи працівника повинні бути внесені зміни до графіка роботи на час участі в проведенні ЗНО. Однак незрозуміло, про які саме зміни йдеться.
Адже в абз. 1 п. 18 Порядку № 222 сказано про збереження зарплати, тобто такий день для працівника потрібно вважати «умовно» відпрацьованим? Якщо ж день залучення до ЗНО потрібно відпрацьовувати, то яким чином це організувати в школі, де працюють такі особи. Адже не всі працівники нашої школи залучені до ЗНО, до того ж ЗНО проходить не в нашій школі. Тобто якимось чином відпрацьовувати цей день ми не будемо. І, відповідно, організувати відпрацювання такого дня працівникам, які були на ЗНО ми не зможемо. Якщо стосовно педагогів ще можна організувати заміни уроків у дні присутності дітей в школі (хоча тоді цікаво чи потрібно це додатково оплачувати?), то стосовно інших працівників (наприклад, директора школи) ситуація дивна. Адже, якщо йому доведеться відпрацьовувати такий день, то він же не може вийти на роботу тоді, коли дітей в школі не буде, а в дні, коли діти є в школі він і так працює.

З повагою,

Людмила

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]