Організація харчування в школі №147

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Забезпеченість учнів школи №147 гарячим харчуванням (джерела фінансування, кількість та % від загальної кількості учнів)

2. Забезпеченість гарячим харчуванням учнів 1-4 класів (кількість та % від загальної кількості учнів)

3. Перелік пільгових категорій учнів, які забезпечуються безкоштовним харчуванням в школі (кількість та % від загальної кількості учнів).

4. Хто здійснює розрахунок вартості та ваги 1 порції сніданку, обіду чи окремої страви, на підставі яких нормативних актів?

5. Хто несе відповідальність за контроль та дотримання норм харчування?

6. Найменування, контактні дані виконавця послуг з організації харчування у школі № 147, копію договору на надання послуг по організації харчування у школі №147 та додатків до нього.

7. Копії документів, що затверджують наявність фінансування на харчування дітей (незалежно від джерела фінансування), розмір фінансування на одну дитину на 2017-2018 р.

8. На рахунок якої організації спрямовуються виручені кошти від торгової діяльності буфету?

З повагою,

Інна