Організація боротьби із COVID-19 у Харкові

Євенко Сергій

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

- Копію (скан-копію, тощо) наказу (або розпорядження , тощо) про організацію, формування, залучення бригад-медиків (та їх кількість) та автомобілів шидкої (та іх кількість) до роботи із викликами пов"язаними із підозрою на захворювання на COVID-19 у місті ХАРКІВ.

- Загальна КІЛЬКІСТЬ бригад-медиків екстренної швидкої невідкладної допомоги що виїжджають на виклики пов"язні із підозрою на захворювання на COVID-19 у місті ХАРКІВ !

- Загальна КІЛЬКІСТЬ бригад-медиків екстренної швидкої невідкладної допомоги, що виїжджають на виклики пов"язні із підозрою на захворювання на COVID-19 у місті ХАРКІВ, які несуть чергування ОДНОЧАСНО протягом доби у місті ХАРКІВ !

- Загальна КІЛЬКІСТЬ автомобілів екстренної швидкої невідкладної допомоги що виїжджають на виклики пов"язні із підозрою на захворювання на COVID-19 у місті ХАРКІВ !

- Загальна КІЛЬКІСТЬ автомобілів екстренної швидкої невідкладної допомоги, що виїжджають на виклики пов"язні із підозрою на захворювання на COVID-19 у місті ХАРКІВ, які несуть чергування ОДНОЧАСНО протягом доби у місті ХАРКІВ !

- Середній час реагування зазначених бригад швидкої від отримання виклику на 103 до прибуття до місця виклику.

Прошу надати цю зазначену інформацію, яка має важливе суспільне значення без зволікань у визначений законом про доступ строк у 5 робочих днів.

З повагою,

Євенко Сергій

public@kharkivoda.gov.ua, Харківська обласна державна адміністрація