Оприлюдненя неправдивої інформації про обраних депутатів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

В Списку обраних депутатів на позачергових виборах 26 жовтня 2014 року, оприлюдненому в газетах "Голос України" та "Урядовий кур"єр"12 листопада 2014 року, надруковано:

Вілкул Олександр Юрійович, 1974 року народження, освіта вища, голова, громадська організація «ФОНД ОЛЕКСАНДРА ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА», проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, безпартійний, суб’єкт висування - Політична партія «Опозиційний блок», обраний в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.
Павлов Костянтин Юрійович, 1973 року народження, освіта вища, народний депутат України, проживає в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області, безпартійний, самовисування, обраний в одномандатному виборчому окрузі № 31.

Тоді як, згідно інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Вілкул О.Ю. станом на 15 листопада 2014 року є головою Дніпропетровської обласної організації Партії регіонів, а не безпартійним, та є засновником ГО "Фонд Олександра Вілкула "Українська перспектива", а не її головою. Яка ж насправді була у Вілкула О.Ю. посада (заняття) та місце роботи на час виборчого процесу (реєстрації, агітації, голосування, підрахунку голосів, оприлюдненню результатів)?

Крім того, згідно інформації того ж Єдиного державного реєстра юридичних осіб та фізичних осіб підприємців Павлов К.Ю. станом на 3 листопада 2014 року є головою Криворізької міської організації Партії регіонів, а не безпартійним. А згідно інформації з сайту Верховної Ради України Павлов К.Ю. є народним депутатом України від Партії регіонів, а не просто народним детутатом!

Коли і в який спосіб будуть виправлені ці ГРУБІ ПОРУШЕННЯ ч.1 ст.100 Закону України "Про вибори народних депутатів України"?

З повагою,

Наталія Семеняк Валентина Кривда

Савчук М.Ю., Центральна виборча комісія

[Subject only] FW: 950-70 scen

show quoted sections

Наталія залишив коментар ()

1.Відповідь на запит отримала від заступника Голови ЦВК Ж. Усенко- Чорної, а не від Голови ЦВК.
2.Відповіді на питання:
Коли і в який спосіб будуть виправлені грубі порушення частини 1 статі 100 закону України " Про вибори народних депутатів України" щодо оприлюднення неправдивої інформації про обраних народних депутатів України Вілкула О.Ю. та Павлова К.Ю.
НЕ ОТРИМАЛА.
Буду скаржитись Голові ЦВК.