Оплата виконання суспільно-корисних робіт

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
02.05.2018 р. я залишала запит про порядок оплати суспільно-корисних робіт та отримала відповідь про направлення мого звернення до Мінюсту.(відповідь за посиланням https://dostup.pravda.com.ua/request/341...).
Сьогодні отримала відповідь мінюсту яке повідомило, що з питань оплати праці розяснення має надати Мінсоцполітики (відповідь за посиланням https://dostup.pravda.com.ua/request/341...). Тобто відповіді на питання які відносини виникають між порушником та підприємством де він відбуває адмінстягнення у вигляді оплачуваних суспільно-корисних робіт, як оплачуються такі роботи та чи оподатковуються я не отримала до цього часу!
А в цей час ДКВС направляє порушників у місцеві ради та бюджетні установи для відбування покарання. А як оплачувати ці роботи ніхто не зна: виконавча розводить руками, міністерство - ініціатор змін - мовчить. Мало того, що в кошторисах цих установ не передбачені кошти на таких "працівників" так ще й не регульовано порядок оплати виконаних ними робіт. Як бути у цій ситуації?Прошу надати відповідь.

З повагою,

Людмила Линник

Від: Олексій Тубелець

Посилання