Оплата приватними підприємцями.

Іван Александрук

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1.Яка вартість оплати одного квадратного метра за комунальні послуги приватного приміщення, яке використовується як торгові площі,та розташовано в житлову будинку?

2. Які підрозділи комунального господарства міста Коломиї отримують цю оплату від приватних підприємців?

3.Яку частку від житлові площі, складає перший поверх будинку 44 по вулиці Січових- Стрільців?

4.Яку частку підвального приміщення від загальної площі підвального приміщення, займає приватний власник буд.44 по вул. Січових -Стрільців?

5.Скільки коштів за місять перераховує власник(і)першого поверху буд44 вул.Січових-Стрільців комунальному господарству"Житлоінфоцентр" на утримання цього будинку.(або за травень 2014 року)

6.Яка загальна площа трьох-кімнатних квартир буд.44 вул. Січових-Стрільців відповідно до акта передачі на баланс "ЖИТЛОІНФОЦЕНТРУ"якій був складений 01.04.2011.

7. Яка площа першого поверху приватного приміщення
буд.44 вул. Січових-Стрільців відповідно до акта передачі на баланс "ЖИТЛОІНФОЦЕНТРУ" якій був складений 01.04.2011.

З повагою,

Іван Александрук

Коломия ІФ,

2 Attachments

--
Коломия ІФ

Іван Александрук

Доброго дня!
Цей коментар для розпорядника інформації якщо він її прочитає нехай усуне недоліки щоб не займатись непотрібною перепискою!!! Перше питання стосувалось оплати одного квадратного метра за комунальні послуги ще раз наголошую одного квадратного метра, та друге питання які підрозділи комунального господарства здійснюють розрахунок оплати по квадратному метру, натомість відповідь яка була надана стосувалась підприємств які здійснюють розрахунок води по кубічному метру, газу по кубічному метру, світла по кіловат годин, інформація про оплату цих послуг є у відкритому доступі. Держслужбовець якій готував відповідь мав би вже розрізняти метр квадратний від метра кубічного. Четверте питання про частку підвального приміщення ще раз наголошую для неуважного чиновника мені не потрібні граничні розміри та площа цього приміщення мені потрібна частка від загальної площі всього підвального приміщення , яка мала бути вказана в акті передачі на баланс «Житлоінфоцентру». Постає питання чому у вас є площа першого поверху, а площі підвального приміщення немає це свідчить що акт передачі на баланс був виконаний с порушеннями? Чому в акті не вказано що перший поверх займають торгівельні площі? П’яте питання 5.Скільки коштів за місять перераховує власник(і)першого поверху буд44 вул. Січових-Стрільців комунальному господарству "Житлоінфоцентр" (він є балансоутримачом цього будинку), на утримання цього будинку.(або за травень 2014 року) взагалі залишили без відповіді, якщо є борг прошу вказати суму боргу. Якщо ви ведете переговори про переукладання угоди з комунальним підприємством «Житлоінофоцентр» то в ній напевно вказана оплата зв квадратний метр то чому ви її приховуєте? Якщо є борг то чи подавали ви до суду бо термін позовної давності спливає через три роки, за цю халатність треба бути комусь заплатити .

З повагою,

Іван Александрук

Коломия ІФ,

1 Attachment

Доброго дня!!!

Додатково надсилаємо відповідь Коломийського МБТІ щодо п. 4 запиту на
інформацію щодо будинку № 44 по вул. Січових Стрільців.

--
Коломия ІФ