Оплата праці в.о. старости

Людмила Линник

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Відповідно до п. 3 Прикінцевих положень Закону України "Про добровільне обєднання територіальних
громад" у селах, селищах, в яких знаходилися органи місцевого самоврядування територіальних
громад, що об’єдналися, обов’язки старости до обрання на перших виборах старости виконує особа,
яка здійснювала повноваження сільського, селищного голови відповідної територіальної громади до
об’єднання. Але як діяти, якщо сільський голова відмовляється бути в.о. старости? Прошу надати
розяснення:
1. Як звільняти такого голову: в звязку з припиненням повноважень чи призначити йогов.о. старости, а у разі його відмови звільнити відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 36 КЗпП (відмова відпродовження роботи у зв'язку із зміною істотних умов праці).
2. Чи потрібно у даному випадку виплачувати колишньому сільському голові (який відмовився бути в.о. старости) на період
працевлаштування, але не більше шести місяців, середню заробітну плату.

З повагою,

Людмила Линник

Від: Олексій Тубелець

Посилання