Оплата праці сумісника на час загальнонаціонального карантину

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Юрій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

У спільному листі Міністерства освіти і науки України № 1/9-162 та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України № 02-5/202 від 17.03.2020 «Про умови та оплату праці працівників закладів освіти і науки в умовах карантину» міністерство та ЦК Профспілки зокрема наголошується на необхідності збереження за працівниками на період карантину середньої заробітної плати, розмір якої визначається згідно з постановою Кабінету Міністрів України від лютого 1995 року № 100 «Про затвердження Порядку обчислення середньої заробітної плати».

Hа час оголошеного карантину за вчителями, викладачами, вихователями, керівниками гуртків, які працюють у декількох закладах освіти, оплата праці яких здійснюється за тарифікацією, має зберігатися заробітна плата за кожним з цих закладів, незалежно від обсягу педагогічного навантаження.

Прошу надати розяснення: працюю за основним місцем роботи методистом методичного центру та за сумісництвом вчителем у закладі загальної середньої освіти.

Відповідно до листа МОН України від 13.03.2020 №1/9-160 "Щодо організації дистанційного навчання в ЗЗСО під час карантину" використовую технології дистанційного навчання (консультації, навчальні заняття тощо).

Прошу розяснити чи є правомірною оплата праці на час карантину як учителя ЗЗСО сумісника? Надайте розяснення щодо другого абзацу мого звернення (яке було розміщено на сайті "Освіта Юа").
З повагою,

Юрій

Міністерство освіти і науки,

1 Attachment

Міністерство освіти і науки України