Оплата праці педагогів

Сергій Васильович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Згідно з п. 2 розд. І Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах, затвердженого наказом МОН від 12.01.2016 р. № 8 заклади освіти відповідно до законодавства та своїх установчих документів можуть організовувати здобуття освіти учнями за сімейною (домашньою) формою. Здобуття освіти за сімейною (домашньою) формою можливе для осіб віком до 18 років, батьки яких виявили бажання організовувати освітній процес самостійно з урахуванням здібностей, інтересів, потреб, мотивації, можливостей і досвіду своїх дітей, для забезпечення їх індивідуального темпу здобуття освіти. Про своє бажання перевести дитину на сімейну (домашню) форму навчання батьки зазначають у заяві.
Відповідно до п. 6 розд. ІІІ Положення № 8 здобувачі освіти за сімейною (домашньою) формою проходять оцінювання навчальних досягнень не рідше ніж 4 рази на рік, у тому числі підсумкове (семестрове/піврічне та річне), а також атестацію. У зв’язку з цим виникає запитання як проводити оплату годин роботи педагогічних працівників, які проводять атестацію дітей, які навчаються за сімейною (домашньою) формою?

З повагою,

Сергій Васильович

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]