Оплата праці медпрацівників від центру ЗНО "положена" чи "не положена"?

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
При проведенні ЗНО в кожному пункті ЗНО було залучено по 2 медичні сестри. Ці медсестри (медсестри шкіл, які у штаті цих шкіл) були забезпечені масками, захисними щитками, халатами, безконтактними термометрами - все гарно. Лише забули про оплату праці медиків під час ЗНО. Всім працівникам школи на ЗНО була проведена додаткова оплата від центру ЗНО, а медикам ні - сказали: "Не положено".
Я працюю медсестрою у школі, у штаті школи. Мене на ЗНО викликала директор школи з тарифної відпустки - чи потрібно оплачувати труд медсестри на ЗНО? Всі інші працівники школи, залучені на ЗНО, отримали оплату від центру ЗНО, а я єдина її не отримала.

Прошу надати інформацію: Чи буде оплачуватися праця медсестри шкільної (у штаті закладу освіти) за роботу на ЗНО у наступному році від центру ЗНО? "Положена" чи "Не положена" оплата медсестрі на ЗНО?

З повагою,
Наташа

Доброго дня!

Please pass this on to the person who conducts Freedom of Information reviews.

I am writing to request an internal review of Український центр оцінювання якості освіти's handling of my FOI request 'Оплата праці медпрацівників від центру ЗНО "положена" чи "не положена"?'.

[ НАДАЙТЕ ДЕТАЛІ ЩОДО ВАШОЇ СКАРГИ ТУТ ]
ЧОМУ ДОСІ НЕМАЄ ВІДПОВІДІ НА МІЙ ЗАПИТ?

Повна історія моїх запитів доступна за адресою: http://dostup.pravda.com.ua/request/opla...

З повагою,

Наташа

Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО, Український центр оцінювання якості освіти

Доброго дня!
З даного ресурсу Ваш запит до Українського центру не надходив.

Повідомляємо проте, що відповідно до Порядку залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення зовнішнього незалежного оцінювання, на жаль, оплата праці медичним працівникам, які працюють на пункті тестування, не передбачена.
Проте місцеве Управління охорони праці покладає на медичного працівника виконання обов'язків виключно в межах повноважень його займаної посади. Також в день роботи на пунктах тестування зберігається заробітна плата за основним місцем роботи.

З повагою

Кирпань Ірина
провідний спеціаліст відділу
інформації та комунікації з громадськістю
вул. В. Винниченка, 5, м. Київ, 04053
Тел.     +380 (44) 486 09 62
Факс    +380 (44) 486 09 67
www.testportal.gov.ua

показати цитоване