Оплата праці медпрацівників від центру ЗНО

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
При проведенні ЗНО в кожному пункті ЗНО було залучено по 2 медичні сестри. Ці медсестри були забезпечені масками, захисними щитками, халатами, безконтактними термометрами - все гарно. Лише забули про оплату праці медиків під час ЗНО. Всім працівникам школи на ЗНО була проведена додаткова оплата від центру ЗНО, а медикам ні - сказали: "Не положено".
Я працюю медсестрою у школі, в я є в штаті школи. Мене на ЗНО викликав директор з тарифної відпустки - чи потрібно оплачувати труд шкільної медсестри на ЗНО, особливо під час відпустки або у вихідний день? Всі інші працівники школи, залучені на ЗНО, отримали оплату від центру ЗНО, а я єдина її не отримала.

Прошу надати інформацію: Чи буде оплачуватися праця медсестри шкільної (у штаті закладу освіти) за роботу на ЗНО у наступному році від центру ЗНО? "Положена" чи "Не положена" оплата медсестрі на ЗНО?

З повагою,
Наташа

Доброго дня!

Please pass this on to the person who conducts Freedom of Information reviews.

I am writing to request an internal review of Український центр оцінювання якості освіти's handling of my FOI request 'Оплата праці медпрацівників від центру ЗНО'.

[ НАДАЙТЕ ДЕТАЛІ ЩОДО ВАШОЇ СКАРГИ ТУТ ]

ВІДСУТНЯ ВІДПОВІДЬ НА МІЙ ЗАПИТ

Повна історія моїх запитів доступна за адресою: http://dostup.pravda.com.ua/request/opla...

З повагою,

Наташа