Оплата праці медпрацівників від центру ЗНО

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
При проведенні ЗНО в кожному пункті ЗНО було залучено по 2 медичні сестри. Ці медсестри були забезпечені масками, захисними щитками, халатами, безконтактними термометрами - все гарно. Лише забули про оплату праці медиків під час ЗНО. Всім працівникам школи на ЗНО була проведена додаткова оплата від центру ЗНО, а медикам ні - сказали: "Не положено".
Мене на ЗНО викликали з тарифної відпустки - чи потрібно оплачувати труд медсестри на ЗНО? Всі інші працівники школи, залучені на ЗНО, отримали оплату від центру ЗНО, а я єдина її не отримала.

Прошу надати інформацію: Чи буде оплачуватися праця медсестри шкільної (у штаті закладу освіти) за роботу на ЗНО у наступному році від центру ЗНО? "Положена" чи "Не положена" оплата медсестрі на ЗНО?

З повагою,
Наташа

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

1 Attachment

 

 

̳

 

:

[email address]

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Приймальня УЦОЯО,

2 Attachments

 

 

,

. . , 5, . , 04053

.     +380 (44) 486 09 67

    +380 (44) 489 09 67

[1][email address]

[2]www.testportal.gov.ua

 

 

References

Visible links
1. mailto:[email address]
2. file:///tmp/www.testportal.gov.ua

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]