Оплата праці.

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію: працівники на одній посаді, виконують однакові обов'язки, однакове навантаження, у одного вислуга 15 років, у другого 1 рік. У працівника з меньшим стажем роботи, більший оклад. Згідно яких Нормативних документів таке відбувається, і чи невбачається в цьому дискримінація працівників? Дякую.

З повагою,

Віталій

publishinfo, Міністерство фінансів України

1 Attachment

Доброго дня! Дякую, що обробляєте запит, чекаю на відповідь.

З повагою,

Віталій

³!

̳   , ̳ 30.0.2021 08040-11/779-ϲ/713, .

³ 1 - - , ᒺ , , ᒺ , , .

, , , .

 

 

³

 

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Доброго дня!
Текст нечитаємий. Незрозумілі символи і цифри.

З повагою,

Віталій

Шановний пане Віталію!
Міністерство економіки України отримало Ваш електронний лист, надісланий Міністерством фінансів України 30.09.2021 за № 08040-11/779-ЗПІ/713, та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист містить прохання про надання роз’яснення законодавства, що потребує створення нового документу, тому відповідь Вам буде надано у термін, визначений Законом України “Про звернення громадян”.

З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

показати цитоване

Доброго дня!

Дякую, чекаю відповідь на запит.

З повагою,

Віталій

Хомяк Людмила Петрівна,

2 Attachments

4711-06/49275-09 Дата реєстрації: 11.10.2021 10:27:23

ЗПІ Віталій щодо оплати праці
посинання на ЗУ "Про доступ до публічної інформації"
СЕВ

05.10.21 повідомлено не електронну пошту заявника, що лист не є запитом

Це повідомлення було надіслано з системи АСКОД

Доброго дня!

Дякую за відповідь, но мені незрозуміло: одне державне підприємство, один і той же трудовий договір, одна посада, однакові обов'язки та навантаження, різниця лише в стажі. Робітник зі стажем один рік отримає зарплатню більшу, ніж робітник з 15-річним стажем. Ще раз зазначу - всі умови однакові.

З повагою,

Віталій