оплата індивідуальних корекційно-розвиткових занять за договорами ЦПХ

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Дайте будь ласка відповідь: згідно постанови КМУ від 14.02.2017 року № 88 "Про затвердження порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами" , із змінами та доповненнями, у закладі загальної середньої освіти проводяться (надаються) додаткові корекційно-розвиткові заняття (послуги) як додатково залученими фахівцями , так і фахівцями із числа працівників закладу. З усіма фахівцями на проведення вказаних послуг укладаються цивільно правові договори. Щомісячна оплата за проведені корекційно-розвиткові заняття здійснюється на підставі актів приймання проведених корекційно-розвиткових занять. Оплата праці здійснюється за годинною ставкою в розмірі 65,31 грн. Чи залежить ця оплата від кваліфікаційної категорії фахівця? Чи виплачуються при цьому надбавки: за звання, за вислугу років, за престижність педпраці, доплати за роботу в інклюзивних класах(групах)? І якщо дійсно треба нараховувати ці всі доплати та надбавки, то яким чином (за основу брати 65,31 грн) і на підставі яких документів (наказ, таріфікація, тощо)? Чи потрібно закладу(бюджетна установа), який оплачує заняття, враховувати графік роботи з основного місця роботи залучених фахівців, через недопущення накладки робочого часу.
Вдруге! Перший лист відправлений 28 лютого 2019 року. Відповідь не надано.У разі ненадання або надання неповної інформації, буду оскаржуватиму бездіяльність розпорядника відповідно до статті 23 ЗУ «Про доступ до публічної інформації» до керівника розпорядника, вищого органу, суду або Омбудсмана

З повагою,

Вікторія Сущенко. Прошу надати відповідь у визначений законом термін електронною поштою.

publishinfo, Міністерство фінансів України