Оплата головам ДЕК

Сергій Васильович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

За погодинними ставками, які визначені в додатку 16 до наказу МОН «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 р. № 557 ми оплачуємо роботу членів державної екзаменаційної комісії (ДЕК), які залучені зовні, тобто висококваліфікованих спеціалістів підприємств, установ, організацій народного господарства.
Головою державної екзаменаційної комісії у нас являється науково-педагогічний працівник ЗВО III-IV рівня акредитації. Однак в нашому закладі він ніяку посаду не обіймає — просто являється головою ДЕК. У зв’язку з цим виникає питання: чи потрібно нараховувати надбавку за вислугу років на погодинну оплату праці, яка проводиться залученим зі сторони працівникам? На нашу думку — ні.
Адже відповідно до п. 1 Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним та науково-педагогічним працівникам навчальних закладів і установ освіти, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2001 р. № 78 нарахування надбавки за вислугу років відбувається педагогічним та науково-педагогічним працівникам у відсотках до посадового окладу. А голови ДЕК не обіймають педагогічних (науково-педагогічних) посад у нашому закладі. До то ж погодинна оплата — це не посадовий оклад, тож відсутня і база для нарахування такої надбавки. Чи вірно ми думаємо?

З повагою,

Сергій Васильович

Міністерство освіти і науки, Міністерство освіти і науки України

2 Attachments

 

 

 

[1]1

 

 

[2][email address]

 

 

 

 

References

Visible links
2. mailto:[email address]

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]