ООО Автокомбінат-1, Денисовка-ПЛЮС

Борат Сагдієв

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Ким є Юрій Беженарь (Yuriy Bezhenar), телефон +380951663567, який називає себе "контактною особою компанії Денисовка-ПЛЮС" у названій компанії.

2. Чому саме він є контактною особою ООО Автокомбінат-1, що здійснює регулярні пасажирські перевезення через російсько-український кордон маршрутом "Москва-Чернівці" та назад. Хто справді володіє "Автокомбінатом" та як з ним зв'язатися.

3. На якій підставі ООО Автокомбінат-1 може здійснювати міжкордонні перевезення, у воєнний та гібридно-воєнний стан, повязані із додатковим ризиком, якщо його автобуси SETRA за віком, як сказав водій, "ще 20 років назад мали відправитися на сміттєзвалище". Вони невиправні всередині та ззовні, двічі ламалися шляхом. Сидіння зламані та не регулюються.

4. Нарешті, які саме гроші і на якій підставі платив означений Беженарь прикордонникам чи то митникам (по телефону говорив, що "кордон пройшли швидко, бо я їм заплатив"). Йдеться про корупцію чи про законні регулярні виплати перевізників прикордонникам (митникам)?

5. Чи не перевозить означений перевізник контрабанди чи інших незаконних речей або речовин?

6. Коли його останній раз перевіряли - як юридичну особу, як перевізника тощо.

З повагою,

Борат Сагдієв