Оновлюється Список державних реєстраторів та нотаріусів, яким тимчасово обмежено або анульовано доступ до державних реєстрів

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Олена Гарагуц, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Олена Гарагуц

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1) з якої дати оновлюється та у яку дату буде опублікований оновлений Список державних реєстраторів та нотаріусів, яким тимчасово обмежено або анульовано доступ до державних реєстрів: https://minjust.gov.ua/spysok-der-reest-...

2) чи відкрив Мінюст доступ державному реєстратору - приватному нотаріусу Дніпровського міського нотаріального округу Андрєєвій (Павловській) Ганні Олегівні, як про це ухвалив Дніпропетровській окружний адміністративний суд по справі №160/9698/19, до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно (http://reyestr.court.gov.ua/Review/84821...) ?

З повагою,

Олена Гарагуц

Олена Гарагуц

Доброго дня!

Прошу надати Наказ МЮУ від 04.12.2019 № 3888/5.
Дякую.

З повагою,

Олена Гарагуц

Міністерство юстиції України

1 Attachment

Міністерство юстиції України

1 Attachment