Оклад для оператора котельні

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Додатком 2 до наказу Мінпраці № 77 для органів місцевого самоврядування передбачено оклад для опалювача. Але опалювач це працівник, що топить печі твердим та газоподібним паливом і обслуговує їх, пиляє та рубає дрова, подрібнює вугілля, г отує та підносить паливо до печей ( згідно вимог ДКХП).
В органах місцевого самоврядування де котельні газові - на роботу приймають працівника - оператор котельні.
Приміткою 4 до додатку 2 Наказу № 77 передбачено, що
місячні оклади робітників, професії яких не передбачені цим додатком, установлюються в розмірах, визначених для робітників аналогічної кваліфікації, назви професій яких передбачені в тому самому кваліфікаційному розділі Національного класифікатора України ДК 003 «Класифікатор професій».
В звязку з цим виникає питання: який оклад встановити оператору котельні в органі місцевого самоврядування - як опалювачу чи за приміткою 4 - оклад працівника з того самого кваліфікаційного розділу КП ( у даному випадку водій самохідних механізмів)?

З повагою,

Людмила Линник

Від: k1813
Міністерство соціальної політики України

:

1590 0 102-18

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання

Від: k1813
Міністерство соціальної політики України

:

221 0 103-18

[ Повідомлення сайту: вищенаведений текст неправильний закодований, тож невідомі символи було вилучено.]

Посилання