Охорона школи

Ольга Селина

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Добрий день,

на моє звернення про охорону школи №277 від 06.03.2018 р. була отримана відповідь від Деснянської РДА №84 та школи №277 від 29.03.2018 р., що рішення про заключення договору з охоронною фірмою ПП "Сакура М5" було прийнято батьківською громадкістю школи.
1. Прошу надати склад цієї батьківської громади, та надати протокол приняття рішення про охорону та вибір саме цієй компанії. Протокол батьківської громади школи з підписами прошу оприлюднити на сайті школи.
2. Якщо існує батьківський комітет/громада/піклувальна рада чи інша організація у школі, прошу надати ії склад та оприлюднити на сайті школи цю публічну інформацію.
3. Прошу дати відповідь чи входить до обов'язків охоронної фірми ПП "Сакура М5" охорона дітей школи, і чи несе відповідальність за життя чи здоров'я дітей охоронець ПП Сакура М5
4. Прошу надати копії платіжних доручень на перерахування коштів за послуги ПП Сакура5 за 2018 р.
5. Прошу дати роз'яснення чи має право укладати договір про охорону директор школи, якщо гроші платять батьки.

З повагою,

Ольга Селина