Охорона Мелітопольскої ЗОШ 8

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи зареєстровано и погоджено договір охорони зош8 з ТОВ Витязь, у Мелітопольській міській раді, як розпорядника та власника даної організації.
Прошу надати копію даного договору
Звертає увагу, що мною був зроблений аналогічний запит на ім'я директора зош8, на що отримана відповідь що інформація щодо договору охорони є конфіденційною, що порушує ряд законів, зокрема сьома частина 6-ї статті закону "Про доступ до публічної інформації", та частина 5 6-ї статті закону "Про доступ до публічної інформації", у якій чітко визначено, що не може бути обмежено доступ до інформації про розпорядження бюджетними коштами, володіння, користування чи розпорядження державним, комунальним майном, у тому числі до копій відповідних документів, умови отримання цих коштів чи майна, прізвища, імена, по-батькові фізичних осіб та найменування юридичних осіб, які отримали ці кошти або майно.

2. Згідно мого попереднього запиту, на фінансування охорони в ЗОШ 8 з бюджету виділено 134 115 грн на 2018 рік, у відповіді значиться "сторож", прошу надати інформацію про штатну кільсть сторожів в зош8, та їх посадові інструкції

З повагою,

Светлана

Отдел по обращениям и приему граждан,

Доброго дня!

Согласно вашему ответу Мелитопольский городской совет не является распорядительем ООШ 8, что противоречит п.1.6 статута школы, перечитайте абзац 2 своего ответа

З повагою,

Светлана