Охорона Комунального закладу "Міська клінічна лікарня №16" Дніпровської міської ради

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Всеволод Новохатько, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Всеволод Новохатько

Доброго дня!
Територію Комунального закладу "Міська клінічна лікарня №16" Дніпровської міської ради , адреса: 49069, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, просп. Богдана Хмельницького, буд. 19, охороняє ТОВ "АЛЬФА"Код: 32576310 Адреса: 49033, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, просп. Богдана Хмельницького, будинок 143,Керівник: Рибалка Максим Павлович,Діяльність: 80.10 Діяльність приватних охоронних служб
Згідно Договору № 02/03/19 від 25.02.2019 надаються послуги :
1."Пропускний режим автотранспорту (шлагбаум)-1 цілодобовий пост" та 2. "Приймальне відділення" з 20:00 до 08:00
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступні документи та наступну інформацію :
-1. копію посадової інструкції охоронця, який здійснює послугу№1 "Пропускний режим автотранспорту (шлагбаум)
-2. копію порядку в'їзду автотранспорту на теріторію Комунального закладу "Міська клінічна лікарня №16" та підвозу хворих до входу в приймальне відділення та травмопункту.
-3. копії нормативно-правових актів, які встанавлюють пропускний режим автотранспорту для в'їзду до приймального відділення та травмопункту Комунального закладу "Міська клінічна лікарня №16"
прошу надати інформацію:
-1.чому біля шлагбауму на в'їзді до до приймального відділення та травмопункту Комунального закладу "Міська клінічна лікарня №16" відсутні правила в'їзду, посадова інструкція охоронця, та контакти ТОВ "АЛЬФА", яке здійснює охорону?
-2. чому охоронці ТОВ "АЛЬФА" не мають на форменному одязі бейджа із прізвищем, або іншого засоба ідентифікації, та відмовляються викликати власне керівництво в випадку конфліктної ситуації?

З повагою,

Всеволод Новохатько

Департамент охорони здоров'я населення Департамент охорони здоров'я населення,

1 Attachment

16 больница 16 больница,

1 Attachment

-- реклама -----------------------------------------------------------
Поторопись зарегистрировать самый короткий почтовый адрес @i.ua
https://mail.i.ua/reg - и получи 1Gb для хранения писем