Охорона історичного середовища Львова

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Скіць Ірина Сергіївна, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
Скіць Ірина Сергіївна

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Чи затвердила Львівська міська рада межі історичного Львова у львівській обласній державній адміністрації або її структурних підрозділах, а також у Міністерстві культури України?

2. Чи розробила Львівська міська рада історико-архітектурний опорний план Львова та чи затвердила його?

3. Скільки пам'яток архітектури місцевого та національного значення впродовж 2018 року Львівська міська рада або її структурні підрозділи внесли до відповідних реєстрів Міністерства культури України?

4.Чи проводили у Львівській міській раді службове розслідування щодо службової недбалості посадових осіб управління охорони історичного середовища Львівської міської ради стосовно невнесення до реєстрів пам'яток національного та місцевого значення Міністерства культури України об'єктів-пам'яток архітектури, що розташовані на території міста Львова та Львівської області?

З повагою,

Скіць Ірина Сергіївна

управління,

2 Attachments

Доброго дня .Скеровуємо відповідь на Ваше звернення.Гарного дня.

-- реклама -----------------------------------------------------------
Милі квартири чекають на милих господарів!
Чекають саме Вас! https://goo.gl/iptNm5