Офіційне звернення про кримінальну дію.

Недяк Петро Федорович

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Скарга.

Я, Недяк Петро Федорович, мешканець Києва, звертаюся до вас за допомогою і підтримкою. Я прошу захистити мої цивільні права і моєї сім'ї. Я проходжу в якості потерпілого в кримінальному провадженні за № 12021100100001084. Дата реєстрації провадження: 17.03.2021.

Суть справи : 16.03. 2021. організованою бандою шахраїв був проведений акт грабежу наших грошей, тобто готівки в сумі 81600 $ США. Злочинці організували офіційний цивілізований пункт обміну валют в самому центрі міста Києва. А саме на бульварі Тараса Шевченка 36 А. Ми повинні були обміняти долари на гривні для оплати двох квартир, що будуються за заздалегідь укладеним інвестиційним договорам в житловому комплексі «Теракота». (Готівкові гроші ми отримали після продажу власної квартири). В результаті потрапивши в приміщення обмінного пункту і передавши всю суму касирові ми не отримали гривні, а касир зник через потаємний хід з нашими грошима. Попередньо закривши на магнітний замок вхідні двері, щоб я не зміг вийти назовні. Дружина чекала мене на вулиці за дверима. Ми викликали поліцію повідомивши про подію.

Шевченківським районним відділом поліції РУ ГУ МВС України в місті Києві було відкрито кримінальне провадження за статтею (КК України 2001) СТ. 190 Ч. 4.

Після півтора місяців після того, як був сворен злочин 26. 04. 2021 банда зловмисників в кількості 4 чоловік була затримана працівниками Печерського районного відділу поліції РУ ГУ МВС України в місті Києві. Пізніше в моїй присутності та присутності двох понятих було вироблено впізнання злочинців в ході якого мною був пізнаний «касир». З слів слідчого я дізнався, що злочинці в усьому зізналися, але грошей у них немає. Нібито вони віддали всю суму свому «старшому» і у поліції немає його слідів і координат. Я прошу взяти на контроль нашу справу і провести ретельну перевірку слідчих органів, що займаються кримінальним провадженням № 12021100100001084. Основне завдання - повернення грошей потерпілому так і не реалізована. Я батько трьох дітей і своїми силами намагаюся влаштувати їх суд'бу, ні чого не просячи у держави. Ми є чесними, законослухняними громадянами та платниками податків і маємо право вимагати від правоохоронних органів захисту наших прав та інтересів. А також ми хочемо задати питання яким чином на провідних економічних сайтах з гучними назвами: https://finance.i.ua та https://minfin.com.ua спокійно розміщують свою рекламу відверті кримінальники користуючись авторитетом подібних сайтів. І з легкістю у всіх на очах грабують чесних громадян, які навіть не підозрюють, що в нашій країні багато апаратів влади вже корумповані. Бо без підтримки влади такі великі і цинічні махінації, на наш погляд, просто неможливі. Ми закликаємо навести лад у фінансовій сфері Києва і присікти появу подібних обмінних пунктів і філій банків, а також покарати відповідальних за появу подібних злочинних фінансових установ.

З повагою,

Недяк Петро Федорович 04.07.2021.

ЗАПИТ ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ, Верховна Рада України

Шановний дописувачу!
Пунктом 218 Положення про порядок роботи з документами у Верховній Раді України (далі – Положення), затвердженого Розпорядженням Голови Верховної Ради України № 19 від 08.02.2021 року «Про деякі питання забезпечення документообігу у Верховній Раді України в електронній та паперовій формах», встановлено, що електронна адреса [Верховна Рада України request email] призначена виключно для подання електронних запитів на публічну інформацію у відповідності з частиною третьою статті 19 Закону України "Про доступ до публічної інформації".
Оскільки Ваше звернення за своєю суттю не є запитом на інформацію, дія зазначеного Закону на нього не поширюється, відтак, звернення залишається без розгляду.
Проте, за умови належного оформлення, звернення може розглядатись в порядку, передбаченому Законом України "Про звернення громадян".
Пунктом 160 Положення встановлено, що звернення в електронній формі, надіслане на адресу Верховної Ради України, приймається централізовано Управлінням з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України шляхом заповнення громадянином електронної форми на веб-порталі "Електронний кабінет громадянина" офіційного веб-сайту Верховної Ради України.
Детально ознайомитися з умовами подання звернення Ви можете на веб-порталі Управління з питань звернень громадян Апарату Верховної Ради України (режим доступу: http://vzvernen.rada.gov.ua/).
З повагою
Відділ роботи з публічною інформацією
Інформаційного управління
Апарату Верховної Ради України

показати цитоване