Офіційна біографія судді

Жидко Ілля

Шановна Державна судова адміністрація України,
вельми дякую за отримання інформації з Бабушкінського районного суду. На жаль, на прямий запит Бабушкінський суд не реагує, тож доводиться отримувати інформацію через Вас. Втім, інформація на попередній запит надана лише частково. Бабушкінський суд категорично відмовився надати офіційну біографію судді Єлісєєвої Т.Ю. посилаючись на те, що біографія судді є конфіденційною інформацією і містить персональні дані.
Тож надсилаю новий запит.
На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
– декларацію про доходи судді Єлісеєвої Т.Ю. за 2012 рік
- офіційну біографію судді Єлісеєвої Т.Ю за формою, яка розроблена Вищою радою юстиції України . http://www.vru.gov.ua/content/file/dovid...
Згідно з частиною сьомою статті 6 Закону України "Про доступ до публічної інформації" обмеженню доступу підлягає інформація, а не документ. Якщо документ містить інформацію з обмеженим доступом, для ознайомлення надається інформація, доступ до якої необмежений.
Практично всі суди в Україні не вважають офіційні біографії суддів конфіденційною або персональною інформацією, а навпаки оприлюднюють на сайті для загального огляду. Ось деякі приклади.
http://adm.hr.court.gov.ua/sud2070/proho...
http://adm.hr.court.gov.ua/sud2070/proho...
http://apladm.dp.court.gov.ua/sud9101//s...
Згідно ст. 20 Закону України "Про доступ до публічної інформації" розпорядник інформації , тобто Бабушкінський районний суд, має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

З повагою,

Жидко Ілля

Державна судова адміністрація України

1 Attachment