"Обрання суддів безстроково" ВРЮ (ВРП)

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви ГО "Товариство захисту людей", будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.
ГО "Товариство захисту людей"

Доброго дня!

15.11.2016 на сайті ВРЮ з'явилось повідомлення: "Розпочато процедуру підготовки до розгляду матеріалів щодо обрання суддів безстроково".

Водночас загальновідомо, що з 30.09.2016 Конституція та законодавство України не передбачає процедури обрання суддів безстроково.

У зв'язку з цим у широких верств громадськості виникає занепокоєння з приводу можливого перевищення ВРЮ (ВРП) повноважень, передбачених Конституцією щодо самовільного продовження процедури обрання суддів безстроково.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Перелік усіх суддів, матеріали щодо яких було повернуто ВРУ згідно конституційних змін, із зазначенням повного ПІБ судді, його місця роботи та місця роботи після "обрання безстроково"

2. Перелік чинних норм законодавства (в т.ч. Регламенту ВРЮ), якими керується ВРЮ при проведенні (продовженні) процедури "обрання суддів безстроково".

3. Інформацію про чіткий порядок дій (прийняття рішень) ВРЮ (ВРП), щодо вирішення питання розгляду матеріалів суддів, які повернуті з ВРУ, та призначення їх на посаду (відновлення повноважень).

З повагою,

ГО "Товариство захисту людей"

Вища рада правосуддя

1 Attachment