Обмін інформацією між судами

Гошовський Володимир

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Ухвалою від 04 жовтня 2018 року Касаційного адміністративного суду Верховного суду було відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою Гошовського В.С. на на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 15 листопада 2017 року, постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 11 липня 2018 року, постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 19 червня 2018 року у справі № 826/17778/14 та витребувано згадану справу з Окружного адміністративного суду м. Києва.
За інформацією Касаційного адміністративного суду Верховного суду йому довелось двічі витребовувати справу № 826/17778/14 з Окружного адміністративного суду, а саме - 04 жовтня 2018 року та та 26 листопада 2018 року шляхом надіслання запиту на електронну адресу Окружного адміністративного суду м. Києва.
За інформацією Окружного адміністративного суду м. Києва станом на 20 листопада 2018 року відсутня інформація про надходження до Окружного адміністративного суду м. Києва будь-яких запитів щодо витребування зазначеної адміністративної справи та направлення її до Верховного Суду.
Зазначене вище сприяло порушенню строків для розгляду касаційної скарги Гошовського В.С., встановлених ст. 342 Кодексу адміністративного судочинства України.
Відповідно до частини 1 ст. 18 Кодексу адміністративного судочинства України у судах функціонує Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система.
Відповідно до частини 4 ст. 18 Кодексу адміністративного судочинства України Єдина судова інформаційно-телекомунікаційна система відповідно до закону забезпечує обмін документами (надсилання та отримання документів) в електронній формі між судами, між судом та учасниками судового процесу, а також фіксування судового процесу і участь учасників судового процесу у судовому засіданні в режимі відеоконференції.
Відповідно до п. 4 Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого Радою суддів України № 12 від 22 жовтня 2010 року Державна судова адміністрація України організовує комп'ютеризацію судів для здійснення судочинства, діловодства, інформаційно-нормативного забезпечення судової діяльності та забезпечення функціонування автоматизованої системи документообігу в судах; забезпечує суди необхідними технічними засобами фіксування судового процесу в межах коштів, передбачених у Державному бюджеті України на фінансове забезпечення відповідних судів.
У зв'язку з викладеним вище доводжу до Вашого відома про проблеми у порядку обміну інформацією між Касаційним адміністративним судом Верховного суду та Окружним адміністративного суду та прошу усунути дані проблеми.

З повагою,

Гошовський Володимир

Державна судова адміністрація України

Посилання

Від: Cектор зверненя громадян


Attachment 0965 190117161158 001.pdf
450K Завантажити відповідь


Посилання