Облуговування питних фонтанчиків гімназія № 257 Київ

Колончак Вікторія

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

-чи надавався директором гімназії 257 Києва Маєвською Н.В. протягом 2017-1218 р.р. бюджетний запит щодо обслуговування питних фонтанчикв з яких діти п*ють воду впродовж навчального процесу?

-норматівни документи, якими ругулюється обслуговування питних фонтанчиків у комунальному навчальному закладі у м.Києві;

- ким, коли, як обслуговуються питні фонтанчики у гімназії № 257 м.Києва з точки зору технічної справності та відповідності до санітарно-гігіенічних норм? просимо надати акти перевірок на технічну справність та санітарну безпеку питних фонтанчиків гімназії № 257;

- ким поставляється вода для забезпечення питного режиму дітей у гімназії № 257 м.Києва та на яких підставах? яка якість цієї води? ким, коли, як це перевіряється? де фіксується перевірка якості води? просимо надати документи такиї перевірок, якщо вони відбувались.

- на підставі яких норм закону та яким чином батьки, як учасники навчального процесу можуть контролювати якість води у питних фонтанчиках комунального навчального закладу у м. Києві?

З повагою,

Колончак Вікторія