Облік ВПО

Олексій Півторак

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Скільки осіб щомісячно ставали на облік як внутрішньо-переміщені особи з березня 2014 року? Скільки з них дітей, чоловіків і жінок працездатного віку? Скільки з них пенсіонери? Скільки з них інваліди?
2. Скільки з цих внутрішньо переміщених осіб, яких зареєстрували з березня 2014 року, раніше жили в Атономній республіці Крим, Донецькій і Луганській областях? Скільки з них дітей, чоловіків і жінок працездатного віку? Скільки з них пенсіонери? Скільки з них інваліди?
3. Скільки в кожній з областей щомісячно з березня 2014 року реєструвалося внутрішньо-переміщених осіб? Скільки з них дітей, чоловіків і жінок працездатного віку? Скільки з них пенсіонери? Скільки з них інваліди?
4. Скільки внутрішньо-переміщених осіб щомісячно з березня 2014 року виїжлжали закордон і отримали там право проживати і працювати? Скільки з них чоловіків і жінок працездатного віку? Скільки з них пенсіонери? Скільки з них інваліди?
5. Скільки дітей шкільного віку, які є внутрішньо-переміщеними особами, не змогли влаштуватися в шкільні навчальні заклади? Скільки з них інваліди?
6. Скільки громадян України і в яких країнах отримали статус біженця з березня 2014 року? Скільки з них дітей, чоловіків і жінок працездатного віку? Скільки з них пенсіонери? Скільки з них інваліди?

З повагою,

Олексій Півторак