Облік стажу роботи для надбавки за вислугу років

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Працівникам деяких бюджетних установ відповідними постановами КМУ передбачено виплату надбавки (доплати) за вислугу років. При цьому такі документи передбачають, що особам, які працюють за сумісництвом, зазначена надбавка не виплачується. У зв’язку з цим виникає питання: чи зараховується час роботи на посаді по сумісництву до стажу роботи, який дає право на надбавку (доплату) за вислугу років?

Наприклад, працівник займав посаду (наприклад, бібліотекаря) за сумісництвом. Згодом його приймають (переводять) на посаду, яка дає право на надбавку (доплату) за вислугу років, але за основним місцем роботи (на посаду бібліотекаря). Документами, які визначають періоди, які зараховуються до стажу, що дає право на надбавку (доплату) за вислугу років, не передбачено, що стаж для надбавки за вислугу років має бути набутий тільки за основним місцем роботи. Наприклад, якщо говоримо про бібліотекарів, то відповідно до п. 3 Порядку виплати доплати за вислугу років працівникам державних і комунальних бібліотек, затвердженого постановою КМУ від 22.01.2005 р. № 84 до стажу роботи, що дає право на встановлення доплати за вислугу років, зараховується час роботи в бібліотеках України на зазначених у переліку посадах. Однак тут не сказано, що така робота мала відбуватися строго за основним місцем роботи. Тобто, виходить, що до стажу роботи, що дає право на встановлення доплати за вислугу років, зараховується час роботи бібліотекарем по сумісництву?

З повагою,

Людмила

zvorot_zv, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Міністерство економіки України отримало Ваш електронний лист та повідомляє.
Відповідно до частини першої статті 1 Закону України “Про доступ до публічної інформації” публічна інформація – відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.
Зазначений лист по суті є прохання про надання роз’яснення, що потребує створення нового документу.
Статтею 2 зазначеного Закону передбачено, дія цього Закону не поширюється на відносини щодо отримання інформації суб'єктами владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій, а також на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом.
Звернення громадян регулюються Законом України “Про звернення громадян”.
Статтею 5 Закону України “Про звернення громадян” визначено вимоги щодо оформлення звернень громадян, зокрема у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження.
У Вашому листі не зазначено Ваше прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання.
У разі надходження звернення, оформленого відповідно до зазначеного Закону, Мінекономіки розгляне його в установленому порядку у термін визначений Законом України “Про звернення громадян”.
Звернення можете направити:
поштою: 01008, Україна, м. Київ, вулиця М. Грушевського, 12/2
e-mail: [Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства request email]
за допомогою електронного звернення за посиланням: https://www.me.gov.ua/Feedback/SendMessa....

З повагою
Відділ організації роботи зі зверненнями громадян та доступу до публічної інформації

показати цитоване

Доброго дня!

Мною було надіслано цей запит 27.10.2021 р. до Мінекономіки. Однак Мінекономіки відмовило у надінні відповіді посилаючись на те, що в моєму запиті не вказана моя адреса, номер телефону та прізвище. Потрібні дані я вказую:

Пузь Людмила Іванівна
+380661423141
адреса: м. Лубни, Полтавська область

Прошу Вас надати мені відповідь, адже всі дані я навела. До того ж раніше Мінекономіки неодноразово відповідало на мої запити не потребуючи додатково моїх особистих даних!

З повагою,

Людмила

Якуш Тетяна Михайлівна, Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

2 Attachments

4711-06/55321-09 Дата реєстрації: 23.11.2021 12:38:39

чи зараховується час роботи на посаді по сумісництву до стажу роботи, який
дає право на надбавку (доплату) за вислугу років?

Це повідомлення було надіслано з системи АСКОД