Облік призовників і військовозобов'язаних за місцем проживання в новозбудованих багатоквартирних житлових будинках

Доброго дня!

Шановний розпоряднику, на свої запити я отримав Вашу відповідь, Дякую!

Разом з ти вважаю за потрібне направити повторний запит, оскільки, мені, громадянину України не потрібна службова інформація. Я хочу щоб розпорядник сам розібралися чи здійснюється облік призовників і військовозобов'язаних за місцем проживання в новозбудованих багатоквартирних житлових будинках за адресами м. Київ, вул. Харківське шосе, 19-А і вул. Харківське шосе, 19-Б розташованих в Дніпровському районі міста Києва.

Справа в тому, що цим будинкам офіційно Дніпровською районною державною адміністрацією м. Києва поштові адреси не присвоєні і у цих домах офіційно місце реєстрації проживання жителів уповноваженими державними органами не здійснюється, а відтак припускаю, що за місцем проживання в цих будинках не здійснюється і облік призовників і військовозобов'язаних. А проживає в цих будинках понад 3000 громадян.

Отримання інформації хоча б про те, чи здійснюється облік призовників і військовозобов'язаних за місцем проживання в цих новозбудованих багатоквартирних житлових будинках допоможе нам, мешканцям цих будинків отримати офіційні поштові адреси, що дозволить мешканцям зареєструватися в належному їм житлі а держаним органам , зокрема Міністерству оборони забезпечити облік призовників і військовозобов'язаних у цих житлових будинках.

Тому на підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, повторно прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

про те, чи здійснюється облік призовників і військовозобов'язаних за місцем проживання в новозбудованих багатоквартирних житлових будинках за адресами м. Київ, вул. Харківське шосе, 19-А і вул. Харківське шосе, 19-Б розташованих в Дніпровському районі міста Києва.

З повагою,

Володимир