Облік підприємців управління торгілі

Сергій Сергієнко

Доброго дня!

Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради є виконавчим органом Одеської міської ради і створено відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Управління здійсненює відповідно до чинного законодавства України контроль за належною експлуатацією та організацією обслуговування населення підприємствами торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг.

Згідно ст.10-1 «Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації зобов’язані надавати публічну інформацію у формі відкритих даних на запит, оприлюднювати і регулярно оновлювати її на єдиному державному веб-порталі відкритих даних та на своїх веб-сайтах.

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Копію чинних рішень міської ради та виконавчого комітету, розпоряджень міського голови якими управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради уповноважене присвоювати реєстраційний номер та видавати ОБЛІКОВУ КАРТКУ фізичним особам підприємцям.

Чи є ОБЛІКОВА КАРТКА фізичним особам підприємцям адміністративною послугою.

Чи оприлюднюється на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних реєстр ОБЛІКОВИХ КАРТ у форматі відкритих даних. Призвіща по батькові посадової особи управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міської ради яка відповідає за оприлюднення інформації на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних.

З повагою,

Сергій Сергієнко

Одеська міська рада

1 Attachment

[ Email has no body, please see attachments ]