Облік нематеріальних активів

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

Між Стороною 1 (далі - Замовник) та Стороною 2 (далі – Виконавець) укладено Договір на послуги з розробки «Схеми теплопостачання м. Києва на період до 2030 року» (Код ДК 021:2015-71320000-7 Послуги з інженерного проектування).
Відповідно до пункту 5.7 вказаного договору Послуги вважаються переданими Виконавцем та прийняті Замовником з моменту підписання Сторонами Акта приймання-передачі наданих Послуг.
Пунктом 5.8 передбачено, що надані Послуги передаються Замовнику у такий спосіб:
5.8.1. Пояснювальна записка до Схеми надається в електронному форматі текстових редакторів і на паперовому носії у 3 екземплярах.
5.8.2. Вихідні дані, гідравлічні та техніко-економічні розрахунки надаються в електронному форматі електронних таблиць і на паперовому носії у 3 екземплярах.
5.8.3. Графічна частина надається в електронному форматі з використанням електронних інструментів моделювання системи теплопостачання, зокрема гідравлічна модель схеми централізованого теплопостачання та має бути сумісною із програмним забезпеченням геоінформаційної системи «Globema DH.GIS» на базі «GE Smallworld».
5.8.4. Презентація Схеми надається в електронному форматі і на паперовому носії у 3 екземплярах.
Також розділом 8 (Права на результат наданих послуг) договору передбачено наступні пункти:
8.1. Сторони домовились, що Замовник набуває усі авторські майнові права на створений Виконавцем результат наданих Послуг після підписання Сторонами акта приймання-передачі наданих послуг. До Замовника переходить виключне майнове право на Схему та її використання.
8.2. Передача Замовнику виключних прав на результат наданих Послуг включає передачу Виконавцем Замовнику:
8.2.1. виключного права на використання Схеми;
8.2.2. виключного права дозволяти використання Схеми іншими особами;
8.2.3. виключного права перешкоджати неправомірному використанню Схеми, в тому числі забороняти таке використання, іншими особами;
8.3. Виконавець заявляє, що на момент укладення цього Договору йому нічого не відомо про права третіх осіб, які могли б бути порушені укладенням цього Договору.
8.4. У разі якщо до Замовника та/або Виконавця будуть пред’явлені претензії, позови тощо третіх осіб щодо порушення авторських прав, комерційних таємниць та інших прав таких третіх осіб щодо робіт, що надаються Виконавцем Замовнику в рамках даного Договору, то Виконавець зобов'язується власними силами та за власний рахунок вирішувати усі претензії та позови таких третіх осіб та відшкодувати Замовнику всі понесені ним витрати в результаті таких претензій, позовів тощо.
Прошу надати роз’яснення чи являється «Схема теплопостачання м.Києва на період до 2030 року» нематеріальним активом, та чи повинна бюджетна установа обліковувати вказану схему на рахунку 12 «Нематеріальні активи».

З повагою,

Юлія

publishinfo, Міністерство фінансів України