Обладнання для відеотрансляції на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року

Нам невідомо, чи відповідь на цей запит була інформативною. Якщо ви Віталій, будь ласка, авторизуйтесь і вкажіть, наскільки успішним був запит.

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію:

1. Про кількість техніки та її вартість, яка була придбана для задоволення потреби з відеотрансляції в день голосування на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року для міста Рахів та Рахівського району.

2. Перелік та вартість послуг, замовлених для задоволення потреби з відеотрансляції в день голосування на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року для міста Рахів та Рахівського району.

3. Інформацію про те, хто на теперішній час є власником та розпорядником техніки, яка була закуплена для трансляції у мережу інтернет відеопотоку в день голосування зі звичайних виборчих дільниць на виборах народних депутатів України 28 жовтня 2012 року у місті Рахів та Рахівському районі, а також місце її зберігання.

4. Інформацію про те, чи надходили від органів місцевої влади та самоврядування Рахівського району заявки на використання даної техніки в навчальних чи інших цілях з 28 жовтня 2012 року по 22 травня 2014 року.

5. Інформацію про те, в якому порядку дана техніка може бути використана в навчальних чи інших цілях органами місцевої влади, самоврядування, громадськими, благодійними організаціями тощо.

Інформацію прошу надати мені у встановлений законодавством термін, на електронну пошту, вказану у даному запиті.

З повагою, Віталій.

Центральна виборча комісія

This is the mail system at host relay1.ukrpack.net.

I'm sorry to have to inform you that your message could not
be delivered to one or more recipients. It's attached below.

For further assistance, please send mail to postmaster.

If you do so, please include this problem report. You can
delete your own text from the attached returned message.

The mail system

<[Центральна виборча комісія request email]>: delivery temporarily suspended: connect to
interpost.cvk.gov.ua[195.230.157.5]:25: Connection timed out