Обладнання для сучасного першого класу

Наталия Пекарська-Дорожко

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

ЗА ЧИЇ КОШТИ БУДЕ ЗАКУПЛЕНО ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПЕРШОГО КЛАСУ, ДІТКИ ЯКОГО БУДУТЬ НАВЧАТИСЯ ПО ПРОГРАМІ НУШ
Сьогодні 27.03. 2018 року о 14.00 я разом с Базюк Сергієм, Аллою Анатолієвною Котенко (доречі, в неї день народження) та Іриною Миколаївною Наріжною поїхали на сесію в Микільську- на- Дніпрі с/ раду. А поїхали тому що , наші діти в цьому році йдуть в перший класс за новою системою і потрібно декілька гаджетів - проєктор , сеснорна доска та інше. (це не наші забаганки, а потреба нової програми - НУШ). Так оць, в цей день в раді сесія, на якій ділять залишкові кошти. Близько 750 тисяч. Директор нашої школи-сад подала два подання - на поточний ремонт та на обладнанння для 1 классу. І що ви думаєте? на ремонт- 32 тис. а на перший клас- нічого! На моє питання чому так? голова підповів- це подання не розлядалося!!!!!!! На слідуюче питання :"Чому не розглядалося?" Відповідь вбила всих - "Патамушта". Шановні , це відповідь ГОЛОВИ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ! На хвилиночку! На сесії!!!!!! Після зауваження "Що це за відповідь", голова відповів, що пора робити сесію закритою. і протягом часу, який ми там були пропозиція вивести ПАСТАРОНІХ звучала декілька раз . До речі всі ці відповіді записані на не один телефон.
Зрозумійте, я не проти, що виділили 190 (!!!!) тисяч грв на ремонт даху клубу в Оріхове, також 102 тис на апаратуру, також перекрили за 150 точну суму не памятаю) тис школу в Звонецькому Хуторі. Але ж і в нашу школу ходять такі ж самі діти як і Звонецькому Хуторі і в Микільському. При тому, що бюджет ради близько 3,5 млн. Про себе , рідненьких , не забувають- премії стабільно отримують!!!
Я так розумію, переобладнання класу повинне бути за кошти місцевого бюджету

З повагою,

Наталия Пекарська-Дорожко

публичной информации сектор,

1 Attachment

Виктория А Дерлюк,

1 Attachment