Обладнання для НУШ

Ірина Анцифрова

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):

1. Про суму коштів, що виділена у 2018 році на придбання комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів загальноосвітніх шкіл Саксаганського району Кривого Рогу відповідно до наказу ДОіН Дніпропетровської обладміністрації від 15.05.2018 року за № 309/0212-18.

2. Про кількість одиниць комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів загальноосвітніх шкіл придбано в 2018 році для перших класів криворізької гімназії № 91 відповідно до вимог Нової української школи, включаючи перелік за видами, а саме: проектори, інтерактивні дошки, інша мультимедійна та комп'ютерна техніка.

3. Про суми невикористаних коштів державної субвенції НУШ у 2018 році Саксаганським районним відділом освіти і науки м. Кривого Рогу.

З повагою,

Ірина Анцифрова

Загальний відділ звернення, Виконавчий комітет Саксаганської районної у місті ради

1 Attachment

Саксаганский отдел образования,

1 Attachment