об'єкт культурної спадщини ДП завод "Арсенал"

Доброго дня!

На підставі статей 1, 13, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року, які надають право звертатись із запитами до розпорядників інформації щодо надання публічної інформації, прошу надати наступну інформацію (наступні документи):
1) чи є об’єктом культурної спадщини корпус 59, літ.К майнового комплексу ДП завод "Арсенал" за адресою: вул. Московська, 8, у Печерському районі м. Києва (кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:82:033:0004), як нововиявлена пам'ятка ?
У разі віднесення вкащзаної будівлі до пам'яток культурної спадщини, прошу надати копію:
- протоколів огляду, актів щодо встановлення нововиявлених об’єктів пам’яток культурної спадщини;
- рішень (наказів), розпоряджень щодо надання комплексу споруд київського Арсеналу (колишній завод «Арсенал»)
на вул. Московській, 8 статусу пам’яток культурної спадщини та внесення відповідних відомостей до Реєстру;
- наказів, рішень (з картографічними матеріалами) щодо затвердження та визначення меж, статусу та режиму використання території на якій знаходяться об’єкти культурної спадщини за вказаною адресою.
2) прошу надати інформацію щодо розгляду або погодження проектної документації розроблену відповідно до історико-містобудівного обгрунтування, звернень щодо розгляду або погодження проектної документації із розробленими заходами стосовно захисту від впливу на прилеглу територію та збереження від руйнації існуючого будинку, корпус №1 при виконанні будівельних робіт за адресою: вул. Московська, 8, у Печерському районі м. Києва (кадастровий номер земельної ділянки 8000000000:82:033:0004), замовник ТОВ "МІРРА ДЕВЕЛОПМЕНТ".

З повагою,

Vlastelin